Dzisiaj (26.03.2015 r.), w sali naukowej biblioteki odbył się wykład dla uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy we Włodawie.

Spotkania UTW, 26.03.15 r.

Dzisiejszy, niezwykle interesujący, wykład 100-rocznica przemarszu Legionów przez Włodawę na Wołyń ilustrowany był bogatą prezentacją przedstawiającą dzieje naszego miasta i okolic związane z przemarszem wojsk.
Uczestnicy Uniwersytetu z ogromnym zainteresowaniem wysłuchali prelekcji oraz obejrzeli towarzyszącą wykładowi prezentację multimedialną.

Spotkanie UTW, 26.03.15 r.

Prowadzenie zajęć:
Mieczysław Tokarski, Prezes włodawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego,
Piotr Czyż, Pracownik Działu Historia Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Wykład "100-rocznica przemarszu Legionów przez Włodawę na Wołyń" na zajęciach UTW