Wiosenne spotkanie Nadbużańskiej Frazy

We wtorek (19.05.15 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 19.05.15 r.

Nadbużańscy twórcy ustalili szczegóły organizacyjne dotyczące zbliżającego się wieczoru poetyckiego, który będzie związany z nadchodzącym Dniem Matki.

Tradycyjnie też omówili prezentowane na spotkaniu ostatnie dokonania poetyckie, oceniając zarówno kunszt jak i warsztat literacki prezentowanych prac.

Nadbużańska Fraza, 19.05.15 r.

Wszystkich miłośników poezji zapraszamy na „Poetycki Dzień Matki” z Nadbużańską Frazą, który odbędzie się 26 maja 2015 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej naszej biblioteki.

Natomiast kolejne comiesięczne spotkanie nadbużańskich artystów odbędzie się 23 czerwca w Dziale Regionalnym biblioteki.

Zachęcamy też do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Wiosenne spotkanie Nadbużańskiej Frazy