Czerwcowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy

Dzisiaj (23.06.15 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 23.06.15 r.

Pomimo pogody, która dzisiaj wyraźnie nie nastraja do wychodzenia z domu, nadbużańscy twórcy pojawili się w progach naszej biblioteki, by jak co miesiąc porozmawiać o poezji, poetach i twórczości literackiej.

Artyści wymienili się doświadczeniami związanymi z pracą na poetyckiej niwie oraz przedyskutowali warsztat pracy prezentowanych na spotkaniu wierszy.

Kolejne spotkanie nadbużańskich artystów odbędzie się 21 lipca w Dziale Regionalnym biblioteki.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Czerwcowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy