Lipcowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy

Dzisiaj (14.07.15 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 14.07.15 r.

Gościem nadbużańskich twórców była poetka Małgorzata Bojarska, autorka wierszy zgromadzonych w tomiku poetyckim „Bądź mi...”.
Członek Stowarzyszenia Poetyckiego „Na pięknym Brzegu”, Grupy Poetyckiej „Akant”, współautorka książki „Gdy myślę Wilno”, uczestniczka Międzynarodowego Festiwalu Poetyckiego „Maj nad Wilią i Wisłą”.

Nadbużańska Fraza, 14.07.15 r.

Poeci wymienili się swoim doświadczeniem związanym z działalnością artystyczną oraz przedyskutowali warsztat twórczy przedstawionych utworów.

Wstępny termin kolejnego spotkania ustalony został na 18 sierpnia.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Lipcowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy