Otwarte spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

We wtorek (18.08.2015 r.) w MBP Włodawa odbyło się otwarte spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. Mieliśmy ogromną przyjemność gościć Panią Reginę Jachimczuk absolwentkę Wydziału Filozofii i Filologii Polskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego z wykładem na temat "Twórczość Marii Kuncewiczowej w poszukiwaniu prawdy o człowieku".

DKK dla dorosłych, 18.08.15 r.

Pani Regina jest rodowitą włodawianką, która na stałe mieszka w Warszawie ale często przyjeżdża do Włodawy i wtedy mamy okazję wysłuchać kolejnego wykładu. Spotkanie poświęcone twórczości Marii Kuncewiczowej było dwunastym z kolei. Wcześniej Pani Regina Jachimczuk przybliżyła Klubowiczkom i czytelnikom MBP twórczość między innymi: Jarosława Iwaszkiewicza, ks. Jana Twardowskiego, Krystyny Krahelskiej i innych.

Dyrektor MBP Pan Jacek Żurawski w podziękowaniu za spotkanie obdarował Panią Reginę kwiatami i w imieniu wszystkich słuchaczy złożył prelegentce prośbę o kolejne.
Spotkanie poprowadziła opiekunka Klubu Ewa Krukowska.

Kolejne spotkanie DKK zgodnie z harmonogramem (drugi wtorek miesiąca) tj. 8.09.2015 r.

Ewa Krukowska

Fot. Edyta Pietrzak