Spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”

We wtorek (20.10.15 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 20.10.15 r.

Podczas spotkania lokalni artyści rozmawiali o dwóch nowo wydanych tomikach poezji. Pierwszym z nich był zbiór wierszy Czesława Janiszewskiego „Czego ma dusza potrzebuje”. Drugim „Zeszyt poetycki 2015” zawierający utwory członków Stowarzyszenia, wydany nakładem STKN z okazji 10-lecia działalności.
Oba tomiki już wkrótce będą dostępne dla naszych czytelników w Dziale Regionalnym biblioteki.

Nadbużańska Fraza, 20.10.15 r.

Twórcy omówili też sprawy bieżące, podzielili się swoimi ostatnimi artystycznymi dokonaniami oraz podjęli plany związane z zorganizowaniem wieczoru poetyckiego.

Nadbużańska Fraza, 20.10.15 r.

Kolejne spotkanie planowane jest na 17 listopada.
Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”