Listopadowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”

We wtorek (17.11.15 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 17.11.15 r.

Twórcy wymienili się spostrzeżeniami dotyczącymi swoich ostatnich dokonań na artystycznej ścieżce dyskutując nad warsztatem pracy poszczególnych poetów.

Ponadto skorzystali z internetowych łączy prowadząc wirtualne spotkanie z koleżanką-poetką, która aktualnie przebywa w Anglii.

Omówili również sprawy organizacyjne związane z planowanym 15 grudnia (godz.17.00) wieczorkiem poetyckim, który odbędzie się w Galerii Na Parterze naszej biblioteki.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Listopadowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”