Biblioteka w Hańsku nagrodzona w ogólnopolskim Konkursie „Foto z ferii”

Konkurs fotograficzny został ogłoszony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej dla bibliotek, które wzięły udział w akcji „Ferie z filmem w bibliotece” w ramach projektu Kulturalnie i Obywatelsko w Bibliotece. Polegał na wykonaniu zdjęć podczas zajęć filmowych i przesłaniu ich po zakończeniu projektu. Biblioteka w Hańsku przesłała cztery fotografie wykonane przez młodzież.

Na konkurs wpłynęło 91 prac z 19 bibliotek z całej Polski. Zdjęcia oceniane były w trzech kategoriach wiekowych - "przedszkole/podstawówka", "gimnazjum" oraz "dorosły". 13 marca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Miło nam poinformować, że biblioteka publiczna w Hańsku zajęła II miejsce w kategorii gimnazjum.

Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody - filmy i książki ufundowane przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Stowarzyszenie Nowe Horyzonty.

Ponadto zapraszamy wszystkich na profil Kulturalnie i Obywatelsko w Bibliotece na Facebooku gdzie opublikowano wszystkie zdjęcia przesłane na konkurs "Foto z ferii". Każde zdjęcie można ocenić klikając "Lubię to!". Autor zdjęcia, które otrzyma największą liczbę głosów, otrzyma specjalną Nagrodę Publiczności. Głosowanie potrwa - do 20 marca.

Zachęcamy do głosowania na zdjęcia biblioteki w Hańsku.

Nagrodzone zdjęcie z ferii w BPG Hańsk

Wioletta Wójtowicz-Wicińska

Jesteś› tutaj: Regionalia Biblioteka w Hańsku nagrodzona w ogólnopolskim Konkursie „Foto z ferii”