WE WŁODAWIE ZNÓW SIĘ ZADZIAŁO

Karp, ciasta, pakowanie prezentów... to sprawy, które zaprzątają nam zwykle głowę w wigilię Wigilii. Tym razem Włodawiacy wracający do domów na Święta, oderwali się nieco od intensywnych przygotowań śledzi i uszek, aby spotkać się z nami 23 grudnia w bibliotece. Co ich skusiło? Sekretem jest premiera filmu dokumentalnego „We Włodawie nic się nie dzieje. A zrobiłeś coś aby się działo?” w reżyserii Jacka Wawryszuka.

We Włodawie nic się nie dzieje. A zrobiłeś coś, żeby się działo? - premiera filmu - 23.12.15 r.

Ta 30­minutowa produkcja stanowi podsumowanie akcji społecznej, która toczyła się w naszym mieście w 2013 roku. Takie wydarzenia jak: Dzień Przytulania, zjazd Cars&Moto czy zmagania Paintball, zostały po raz pierwszy pokazane od kulis. Osoby biorące w nich udział mogły oddać się wspomnieniom i spojrzeć na realizowane przedsięwzięcia z nowej perspektywy. Bo przecież oprócz dobrej zabawy i zintegrowania, mieszkańców Włodawy chodziło o to, aby pokazać, że wspólnymi siłami można wiele i wcale nie są potrzebne na to ogromne fundusze.

O godzinie 18:00 w naszej Galerii na Parterze, zgromadziło się blisko 70 entuzjastów akcji. O idei opowiedział pomysłodawca i producent filmu – Jacek Wawryszuk. Mamy nadzieję, że już wkrótce w naszych wnętrzach zaprezentowane zostaną rezultaty kolejnych realizowanych przedsięwzięć.

Mamy też dobrą informację dla osób, które nie mogły być wczoraj z nami - film możecie zobaczyć w poniższym linku: http://vshare.io/v/162c58e/width-470/height-305/

Drodzy Czytelnicy, jeszcze raz życzymy Wam z okazji nadchodzących Świąt – czasu na refleksję i zadumę, chwilę odpoczynku oraz bliskich wokół. Niech fantazja, inicjatywa i chęć podejmowania nowych wyzwań Was nie opuszczają.

Do zobaczenia w Nowym Roku!

Urszula Panasiuk

Jesteś› tutaj: Regionalia WE WŁODAWIE ZNÓW SIĘ ZADZIAŁO