Styczniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”

We wtorek (19.01.16 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 19.01.16 r.

Podczas dzisiejszego spotkania twórcy podsumowali wieczorek „Włodawscy artyści u żłóbka”, który odbył się w bibliotece 15 grudnia 2015 r.

Ponadto zapoznali się z najnowszym numerem kwartalnika „Wschód”.

Nie zabrakło również comiesięcznej dyskusji o ostatnich poetyckich dokonaniach poszczególnych twórców.

Następne spotkanie poetów odbędzie się 16 lutego 2016 r. (godz. 15.00, Dział Regionalny MBP Włodawa).
Tymczasem zapraszamy na profil "Nadbużańskiej Frazy" na Facebooku (www.facebook.com/nadbuzanska.fraza) oraz do zapoznania się z twórczością regionalnych artystów w Szufladzie czytelników.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Styczniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”