Wakacyjne spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”

We wtorek (16.08.16 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 16.08.16 r.

Podczas spotkania nadbużańscy poeci przedstawili swoje wiersze tematycznie związane z miłością. Dyskutując nad warsztatem twórczym poszczególnych autorów dzielili się uwagami i osobistymi spostrzeżeniami dotyczącymi prezentowanych utworów.

Ponadto p. Czesława Michańska – koordynator grupy – zaproponowała uczestnikom spotkania wzięcie udziału w wykładzie p. Reginy Jachimczuk „Ocalić od zapomnienia” – Polesie Wschodnie z... literaturą w tle..., który odbędzie się 24 sierpnia 2016 r. o godz. 16.00 w Galerii „Na Parterze” MBP Włodawa.

Opiekunem spotkania ze strony MBP była Urszula Panasiuk, specjalista ds animacji kulturalnej.

Nadbużańska Fraza, 16.08.16 r.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Następne spotkanie twórców odbędzie się 20 września 2016 r.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Wakacyjne spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”