Wrześniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”

We wtorek (20.09.16 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 20.09.16 r.

Podczas spotkania lokalni artyści rozmawiali nowo wydanym tomiku poezji „Zeszyt poetycki 2016”.

„Zeszyt poetycki 2016” jest drugim zbiorem wierszy członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.
W tomiku tym twórcy opiewają nasze miasto oraz piękno przyrody Polesia – naszej cichej i spokojnej krainy. Kto kocha Polesie, ten znajdzie tu okazję do wzruszeń
– czytamy we wstępie do najnowszej publikacji STKN.

Ponadto dzielili się wrażeniami dotyczącymi wierszy prezentowanych na spotkaniu.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Następne spotkanie twórców odbędzie się 18 października 2016 r.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Wrześniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”