Październikowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”

We wtorek (18.10.16 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 18.10.16 r.

Podczas dzisiejszego spotkania czekała lokalnych twórców niespodzianka – każdy z artystów otrzymał nowo wydany tomik wierszy „Tuitam” z rąk autorki – włodawskiej poetki – Grażyny Rawickiej.
O dwa tomiki wzbogaciła się również biblioteka – za co jeszcze raz autorce dziękujemy – a zainteresowanych poezją czytelników zapraszamy do Działu Regionalnego, gdzie już można wypożyczyć podarowane egzemplarze.

Tradycyjnie też, regionalni twórcy, prezentowali swoje ostatnie dokonania poetyckie, dyskutując nad warsztatem literackim przedstawianych utworów.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Następne spotkanie twórców odbędzie się 15 listopada 2016 r.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Październikowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”