Listopadowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”

We wtorek (15.11.16 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 15.11.16 r.

Podczas wtorkowego spotkania nadbużańscy poeci omawiali swój udział w XVIII Konkursie Poetyckim imienia Sabiny Derkaczewskiej „Snuje się nitka życia przez Świat”, który odbył się 19 października 2016 r. w ramach X Przeglądu Twórczości Ludowej pod patronatem Burmistrz Krasnegostawu Hanny Mazurkiewicz.

Ponadto prezentowali swoje najnowsze dokonania literackie wymieniając spostrzeżenia związane z przedstawianymi utworami.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Następne spotkanie twórców odbędzie się 20 grudnia 2016 r.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Listopadowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”