Grudniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”

We wtorek (20.12.16 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 20.12.16 r.

Ostatnie w tym roku spotkanie nadbużańskich poetów przebiegło pod hasłem zbliżającego się Bożego Narodzenia. Artyści czytali wiersze związane ze świątecznymi tradycjami oraz wspominali wigilijne historie sprzed lat.

Nadbużańska Fraza, 20.12.16 r.

Naszym poetom życzymy wspaniałych, pełnych wewnętrznego spokoju, a zarazem radosnych świąt Bożego Narodzenia.

I do zobaczenia już 17 stycznia :)

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Grudniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”