Szkolenie powiatowe – 24.03.2017 r.

W piątek (24.03.17 r.) w naszej bibliotece odbyło się szkolenie dla dyrektorów, kierowników i pracowników Gminnych Bibliotek Publicznych oraz Filii Bibliotecznych powiatu włodawskiego w ramach realizacji zadań biblioteki powiatowej.

Szkolenie powiatowe, MBP Włodawa, 24.03.17 r.

W programie szkolenia:
1. Analiza działalności bibliotek publicznych powiatu włodawskiego w 2016 r. – Monika Urbańska - Nazaruk, MBP Włodawa
2. Podsumowanie działalności bibliotek publicznych województwa lubelskiego w 2016 r. - Joanna Chapska, WBP Lublin
3. Szkolenie z Systemu Bibliotecznego MATEUSZ - Andrzej Kwiatkowski.

Z ramienia Starostwa Powiatowego odwiedził nas Leszek Popik Kierownik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej obdarzając uczestników spotkania najnowszym numerem kwartalnika „Wschód”, który od początku ukazywania się, gromadzony jest w zbiorach regionalnych bibliotek publicznych powiatu.

Następne szkolenie dla bibliotekarzy sieci planowane jest na przełom maj/czerwiec 2017 r.

Ewa Krukowska, Monika Urbańska – Nazaruk

Jesteś› tutaj: Regionalia Szkolenie powiatowe – 24.03.2017 r.