Kwietniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”

We wtorek (25.04.17 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 25.04.17 r.

Podczas spotkania nadbużańscy twórcy rozmawiali o „Światowym Dniu Poezji”, w czasie którego wystąpili ze swoimi wierszami. Tradycyjnie też omówili najnowsze swoje dokonania literackie.

Ponadto po skończonym spotkaniu udali się do Galerii Na Parterze MBP na spotkanie autorskie z Adamem Wiesławem Kulikiem promujące książkę „Nostalgia Wschodu. Z biegiem Bugu”.

Następne spotkanie poetów już 16 maja.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Kwietniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”