Lipcowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”

We wtorek (18.07.17 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 18.07.17 r.

Podczas spotkania nadbużańscy poeci wspomnieli życie i twórczość zmarłej 14 lipca 2017 r. Julii Hartwig, polskiej poetki i eseistki, tłumaczki literatury pięknej z języka francuskiego i angielskiego.

Tradycyjnie przedstawili swoje ostatnie dokonania literackie oraz wymienili się spostrzeżeniami na temat prezentowanych utworów i warsztatu literackiego autorów.

Następne spotkanie już 14 sierpnia (poniedziałek).

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Lipcowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza”