Styczniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza"

We wtorek (16.01.18 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 16.01.18 r.

Gościem styczniowego spotkania była młoda adeptka poezji z Gimnazjum Publicznego w Dubecznie – Magdalena Gaj – laureatka bibliotecznego XVII Powiatowego Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Błękitu przestrzenie". Włodawscy artyści byli pod wrażeniem twórczego kunsztu młodej poetki.

Ponadto, jak co miesiąc, twórcy pracowali nad warsztatem literackim swoich prac – czytając i omawiając powstałe ostatnio utwory.
Wspomnieli też twórczość zmarłego niedawno poety Leszka Moczulskiego.

Następne spotkanie poetów już 20 lutego 2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Regionalia Styczniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza"