Lutowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza"

We wtorek (20.02.18 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

DSC 0028

Poeci tradycyjnie odczytywali ostatnie swoje utwory żywo dyskutując nad warsztatem literackim.

Tym razem gośćmi spotkania były dwie młode poetki z ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie wraz z opiekunką – panią Haliną Karpiuk, bibliotekarzem tejże szkoły.
Emilia i Sandra wzięły aktywny udział w dyskusji przedstawiając swoje wiersze oraz opowiadając o okolicznościach towarzyszących powstawianiu utworów i refleksjach związanych z twórczością poetycką.

Następne spotkanie poetów już 20 marca 2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Lutowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza"