Kwietniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza"

We wtorek (17.04.2018 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

DSC 0001

Poeci tradycyjnie przedstawili swoje najnowsze utwory dzieląc się spostrzeżeniami dotyczącymi zaprezentowanych wierszy.

Gośćmi spotkania były: Martyna, młoda adeptka poezji, z ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie wraz z opiekunką – panią Haliną Karpiuk, bibliotekarzem tejże szkoły.
Włodawscy twórcy przychylnie ocenili literackie dokonania młodszej koleżanki żywo dyskutując nad jej warsztatem pisarskim.

Ponadto wymienili wrażenia po wieczorku poezji religijnej (20.03.2018 r.), który dzięki uprzejmości Włodawskiego Domu Kultury, mogli zorganizować w przeddzień Światowego Dnia Poezji w Sali Sezam WDK.
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć w artykule "Wieczór Poezji Religijnej – uczta dla duszy..." na stronie internetowej WDK.

Następne spotkanie poetów już 15 maja 2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Kwietniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza"