Młodzież z ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie z odwiedzinami we włodawskiej książnicy

W poniedziałek 17 września 2018 r. naszą bibliotekę odwiedziła młodzież z ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie.

DSC 0015 DSC 0019

Wśród zwiedzających byli uczniowie kl. I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych / Technikum Hotelarstwa z wychowawcą p. Mirosławą Sidoruk oraz Branżowej Szkoły I stopnia monter/elektryk z wychowawcą p. Krzysztofem Matczukiem. Gościom towarzyszyła p. Halina Karpiuk, bibliotekarz szkolny ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie.

Młodzież odwiedziła biblioteczne galerie zapoznając się z prezentowanymi wystawami: „95 lat Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości Ziemi Włodawskiej" (Galeria Na Parterze i Letnia Galeria SMO) oraz „Historia Policji" (Galeria Na Piętrze).
Ponadto goście mieli okazję zwiedzić wszystkie agendy biblioteczne poznając specyfikę ich działalności.
Zwiedzających oprowadziła, służąc komentarzem merytorycznym, Edyta Pietrzak, kierownik Działu Regionalnego.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Młodzież z ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie z odwiedzinami we włodawskiej książnicy