Spacer w „Tajemniczym lesie"

Blisko osiemdziesiąt osób wzięło udział w otwarciu wystawy (03.10.2018 r.) prac uczniów klas VIII a i VIII c ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. gen. F. Kleeberga we Włodawie.

DSC 0128

Wydarzenie w pełni wpisało się w hasło biblioteki: SŁOWO – MUZYKA – OBRAZ, zachowując jednocześnie motyw drzewa jako elementu przewodniego. Uczestnicy usłyszeli wiersz Czesławy Michańskiej „Drzewem być", dzięki występowi Zespołu wokalnego Canto (pod opieką pani Iwony Szwaj) ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. gen. F. Kleeberga we Włodawie mogli delektować się muzyką, by następnie obejrzeć swoje prace prezentowane w Galerii Na Piętrze, miejscu przeznaczonemu na promocję młodych talentów.
Wśród uczestników wernisażu znaleźli się uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 3, rodzice młodych arystów oraz biblioteczny Klub Emeryt :) pl.
Na zakończenie wydarzenia nie zabrakło słodkiego poczęstunku ufundowanego przez obie klasy.

Wystawa „Tajemniczy las" prezentowana w Galerii Na Piętrze MBP Włodawa składa się z prac powstałych pod kierunkiem pani Iwony Szwaj. Obrazy, wykonane przez młodych artystów, przedstawiają zagadkowe drzewa.
Motyw drzewa odnajdujemy też w książkach prezentowanych w gablocie – drzewo w sztuce, malarstwie, literaturze, poezji.
Pomysłodawca i współorganizator wydarzenia: pani Iwona Szwaj.
Wystawa będzie dostępna w Galerii Na Piętrze do końca października 2018 r.

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Więcej zdjęć na naszym profilu na Facebooku

Jesteś› tutaj: Regionalia Spacer w „Tajemniczym lesie"