Listopadowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza"

We wtorek (20.11.2018 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

DSC 0002

W czasie spotkania nadbużańscy twórcy układali szczegółowy harmonogram zbliżającego się wieczoru poetyckiego zaplanowanego w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

DSC 0004

Ponadto, tradycyjnie, poeci odczytywali swoje ostatnie utwory dzieląc się spostrzeżeniami i wątpliwościami związanymi z pracą twórczą.

Następne spotkanie poetów już 18 grudnia 2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" dostępnymi w Szufladzie czytelników oraz zapraszamy na profil na Facebooku.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Regionalia Listopadowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza"