Pamięci Zofii Kossak

W czwartek, 22 listopada 2018 r., w Galerii Na Parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie odbyło się spotkanie poświęcone życiu i twórczości Zofii Kossak, którego organizatorem było Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" we Włodawie.

DSC0004

Zgromadzonych gości powitał dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie, pan Jacek Żurawski.

DSC0015

Krótkie wprowadzenie do tematyki spotkania wygłosił dyrektor Oddziału Okręgowego Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" w Lublinie, pan Marcin Sułek.

DSC0021

Z wykładami wystąpili:
pani Anna Zalewska (Fundacja Servire Veritati - Instytut Edukacji Narodowej w Lublinie): "Zofia Kossak. Listy",

DSC0027

ks. dr Krzysztof Stola (Asystent Kościelny Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana"): "Błogosławiona wina. Owoce Miłosierdzia".

DSC0041

Zapraszamy do obejrzenia zdjeć ze spotkania:
gallery}2018kossak_zofia_1122{/gallery}

Jesteś› tutaj: Regionalia Pamięci Zofii Kossak