Wieczór wspomnień o Stefanie Sidoruku

21 maja 2013 r. mieliśmy przyjemność spotkać się w Galerii Na Parterze naszej biblioteki na wieczorku poetyckim poświęconym ludowemu twórcy Stefanowi Sidorukowi.
Koordynacją spotkania zajęły się przedstawicielki Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego – Teresa Ciodyk (inicjatorka wieczorku) i Czesława Michańska (autorka scenariusza).

Wieczór wspomnień o Stefanie Sidoruku

Kilka słów wstępu autorstwa Małgorzaty Zińczuk, kierownika Działu Udostępniania Zbiorów i Informacji

Wieczór wspomnień o Stefanie Sidoruku

Wszyscy artyści – przedstawiciele Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego.
Od lewej: Aldon Dzięcioł, Krystyna Kaszczuk, Marzena Piotrowska-Dedera, Władysława Wójcik,
Edyta Lodwich, Zofia Iwaniuk, Teresa Ciodyk, Czesława Michańska

Muzyczną ucztę przygotował zespół Kresowianki

Uczestnicy