Czerwcowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy

We wtorek, 18 czerwca br., w Dziale Regionalnym naszej biblioteki odbyło się comiesięczne spotkanie członków grupy poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Czerwcowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy

Uczestnicy spotkania, włączając się w obchody Roku Juliana Tuwima, przypomnieli sobie, kontrowersyjne często, wiersze tego pisarza. Odczytali fragmenty poezji Juliana Tuwima oraz dyskutowali o jego roli w literaturze polskiej.
Ponadto ustosunkowali się do sytuacji pisarzy i literatury zarówno w Polsce jak i na świecie, a na zakończenie spotkania podzielili się swoimi ostatnimi dokonaniami w dziedzinie poezji.

Kolejne spotkanie Nadbużańskiej Frazy planowane jest 16 lipca 2013 r. w Dziale Regionalnym naszej biblioteki.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Regionalia Czerwcowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy