Sławomir Nowak we "Wschodzie"

Prawie miesiąc minął od wernisażu prac (13.09.13 r.) Sławomira Nowaka „Powoli odsłaniam twarz... c.d.”, a rysunki młodego twórcy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Poza zwiedzającymi wystawę naszymi czytelnikami, którzy nie kryją wyrazów podziwu, zdarzają się też odwiedzający którzy poza szczerym zachwytem pragną też włączyć się w promocję talentu młodego twórcy.

Sławomir Nowak we Wschodzie

I właśnie z taką inicjatywą rozpowszechnienia twórczości Sławomira Nowaka wystąpił redaktor naczelny Kwartalnika Społeczno-Kulturalnego „Wschód” Aldon Dzięcioł. Podczas czwartkowego spotkania (26.09.13 r.) w Galerii na Parterze, w otoczeniu prac prezentowanych na wystawie „Powoli odsłaniam twarz... c.d.” zapadła decyzja podjęta przez obu panów, że prace młodego artysty ukażą się w kwartalniku „Wschód”.

Serdecznie gratulujemy :)

Jesteś› tutaj: Regionalia Sławomir Nowak we "Wschodzie"