Listopadowe spotkanie "Nadbużańskiej Frazy"

Dzisiaj (12.11.13 r.) w Dziale Regionalnym naszej biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Listopadowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy (2013)

Tym razem poeci pierwszą część spotkania poświęcili sprawom organizacyjnym związanym z planowanym w niedługim czasie jesiennym wieczorkiem literackim.
Następnie przeszli do tradycyjnej formuły spotkania deklamując utwory zarówno swoje jak i klasyków polskiej poezji. Przedstawili próbki swoich ostatnich twórczych dokonań omawiając warsztat literacki zaprezentowanych prac.

Listopadowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy (2013)

Kolejne zebranie członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" planowane jest 17 grudnia 2013 r. w Dziale Regionalnym MBP.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Jesteś› tutaj: Regionalia Listopadowe spotkanie "Nadbużańskiej Frazy"