Link do przyszłości... w BPG Hańsk

W dniu 25 listopada młodzież klas III Gimnazjum Publicznego w Dubecznie spotkała się z p. Małgorzatą Jastrzebską w ramach II edycji projektu: Link do przyszłości. Młodzież. Internet. Kariera.

Link do przyszłości w BPG Hańsk

Małgorzata Jastrzębska jest absolwentką wydziału Pedagogiki w zakresie Kształcenia Dorosłych oraz wydziału Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu. Od najmłodszych lat związana z teatrem i międzynarodowym programem kreatywności Destination Imagination. Kilkukrotnie wraz z drużyną była laureatką polskiej oraz światowej Olimpiady Kreatywności. Uczestniczyła w międzynarodowych wymianach młodzieży, co pozwoliło poznać jej ciekawych ludzi i być w niezwykłych miejscach. Od zawsze interesował ją świat edukacji. Dzisiaj jest Dyrektorem Międzynarodowego Programu Kreatywności – Destination Imagination w Polsce oraz Trenerem. Pani Małgorzata opowiedziała młodzieży o swojej ciekawej pracy, drodze jaką pokonała aby móc osiągnąć sukces. Gimnazjaliści mogli dowiedzieć się jak wygląda jej dzień pracy. Mieli możliwość porozmawiania o tym jak zaplanować swoją edukację oraz o nowych zawodach i wspólnie zastanowić się, które z nich są najbardziej przyszłościowe. Spotkanie miało charakter warsztatowy. Były quizy online, pytania i wspólne ćwiczenia.

Projekt trwa do marca 2014. Namawiam szkoły, aby przystąpiły do projektu mówi Wioletta Wicińska z biblioteki publicznej w Hańsku. Z radością organizuje te spotkania bo dają młodzieży okazję do poznania wspaniałych, młodych, kreatywnych profesjonalistów i przekonują młodzież, że praca może być czymś fascynującym oraz o tym, że coraz ważniejszą rolę w życiu zawodowym odgrywają nowoczesne technologie, i że ich znajomość może istotnie zwiększyć szanse na znalezienie pracy praktycznie w każdym zawodzie.

Więcej o projekcie na stronie: www.linkdoprzyszlosci.pl

Źródło: BPG Hańsk

Jesteś› tutaj: Regionalia Link do przyszłości... w BPG Hańsk