Zimowe spotkanie "Nadbużańskiej Frazy"

Dzisiaj (21.01.14 r.) w Dziale Regionalnym naszej biblioteki spotkali się, pierwszy raz w tym roku, członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Zimowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy

Podczas dzisiejszego spotkania twórcy dzielili się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi polskiej kinematografii. Omówili problemy przedstawiane w filmach oraz sposoby ich prezentacji.
W dalszej części spotkania przeszli do tradycyjnej formuły deklamując utwory zarówno swoje jak i klasyków polskiej poezji. Przedstawili próbki swoich ostatnich literackich dokonań omawiając warsztat zaprezentowanych prac.

Zimowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy

Kolejne zebranie członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" planowane jest 18 lutego 2014 r. w Dziale Regionalnym MBP.

Jesteś› tutaj: Regionalia Zimowe spotkanie "Nadbużańskiej Frazy"