Nareszcie! Po niespełna dwóch latach powróciliśmy do spotkań „w realu” :)
Wspaniałą niespodziankę przygotowały mi klubowiczki młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy naszej bibliotece, które odwiedziły Oddział dla Dzieci i Młodzieży w sobotę, 5 czerwca 2021 r. Uzbrojone w książki i uśmiechy od razu zasiadłyśmy do dyskusji :)

Przy białym, dużym stole siedzą trzy dziewczyny. Każda trzyma w dłoni ulubioną książkę i z uśmiechem spogląda w obiektyw aparatu. W tle z prawej strony stoją wysokie regały biblioteczne z kolorowymi książkami młodzieżowymi. Z lewej strony wisi jaskrawa, czerwona kotara. Na stole stoją filiżanki z herbatą. Brązowa tacka z pustym dzbankiem.

Podczas pandemii i obostrzeń z nią związanych, nasze spotkania przeniosły się do przestrzeni wirtualnej. Video konwersacje miały swój urok... czasem mogłyśmy poznać swoich najbliższych „mistrzów drugiego planu”, nasze zwierzaki :)
Choć był to czas pełen zadumy, lęku i wszystkiego co z obostrzeniami się łączy, udało nam się zachować uśmiech i radość podczas spotkań. Powstało w tym czasie kilka ważnych projektów, dzięki którym podziałałyśmy wspólnie :)
Wasze nagrania do „Berka czytelniczego”, wirtualnej „Nocy z Andersenem”, czy w końcu wspomnienie wirtualnych grudniowych pierników świątecznych już zawsze będą mnie wzruszać, za co raz jeszcze serdecznie Wam dziękuję :)
Wspaniale było się z Wami spotkać i cóż...do zobaczenia niebawem w bibliotece :)