Gala, nominacja i nagroda... "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich"

Pisaliśmy już o gali (29.05.14 r.) VII edycji „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”, podczas której nagrodzony (w kategorii: Miejsce przyjazne dzieciom”) został projekt „Poprawa dostępności do zasobów Miejskiej Biblioteki Publicznej dla mieszkańców Włodawy”.

Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich - laureat w kategorii Miejsce przyjazne dzieciom - laureaci

Dzisiaj mamy przyjemność zaprezentować nominację, nagrodę oraz kilka dodatkowych zdjęć, udostępnionych nam dzięki uprzejmości firmy Smartlink.

A na deser film promocyjny (Smartlink), który został nagrany w bibliotece na potrzeby konkursu.
Film można znaleźć na profilu YT Fundusze Europejskie.

Jesteś› tutaj: Wydarzenia Gala, nominacja i nagroda... "Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich"