ZAGI w bibliotece

Biblioteka to nie tylko książki tak więc w sobotę 1 grudnia, czyli dzień po Andrzejkach, bawiliśmy się znakomicie na koncercie ZAGI. Zagi - prywatnie Natalia Wójcik - to bez wątpienia jedna z najzdolniejszych wokalistek naszej lokalnej sceny muzycznej. Jej emocjonalne piosenki i niebanalne teksty zebrały zasłużone brawa od licznie zgromadzonej publiczności. Na sali zebrało się na pewno ponad sto osób - dużo młodzieży ale również liczna grupa starszej publiczności. Jak widać dobra muzyka ma to do siebie, że łączy pokolenia.

Zagi śpiewała i grała - raz na gitarze, raz na ukulele - zaś wokalnie wspomagała ją Magda Ruta. Dziewczyny występują razem już od dłuższego czasu i widać, że stanowią na scenie zgrany duet. Po koncercie można było nabyć wydaną własnym nakładem płytkę Artystki a cały występ był nagrywany i już wkrótce będzie można odsłuchać go na stronie Twojego Radia Włodawa.

Natalii i Magdzie życzymy dalszych sukcesów na artystycznej ścieżce i mamy nadzieję, że to nie po raz ostatni spotykamy się z Zagi na koncercie w bibliotece. Powodzenia!

Pomysłodawcą i współorganizatorem koncertu był działający przy bibliotece dyskusyjny Klub Kultury Popularnej Bardziej lub Mniej MEANDER - www.facebook.com/meanderkultury. Scenografię wykonała Pracownia Artystyczna Pasiasty Stworek - www.pasiastystworek.pl. Wszystkim przyjaciołom i sympatykom biblioteki, którzy pomogli nam w organizacji koncertu serdecznie dziękujemy!

Marek Paszkowski

Zapraszamy na stronę oficjalną i fanpage Zagi na Facebooku.

Jesteś› tutaj: Wydarzenia ZAGI w bibliotece