Jubileusz Ewy Krukowskiej

11 listopada obchodziliśmy jubileusz 30-lecia pracy zawodowej naszej koleżanki Ewy Krukowskiej.

Uroczyste spotkanie, na tą jakże piękną okoliczność, odbyło się w Starostwie Powiatowym we Włodawie, gdzie szacowną Jubilatkę zaszczyciło grono zacnych gości: Starosta Wiesław Holaczuk, Przewodnicząca Związku Zawodowego Pracowników Bibliotek Publicznych przy Chełmskiej Bibliotece Publicznej Anna Miszczak, Przewodnicząca Zarządu Oddziału Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Chełmie Urszula Ogrodniczuk, Kierownik Działu Instrukcyjno-Metodycznego Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie Jerzy Gajewski, Kierownik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Starostwa Powiatowego we Włodawie Leszek Popik, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie Jacek Żurawski, pracownicy i emeryci biblioteki oraz przyjaciele. Przemówienie Ewy, dość krótkie, rozpoczęło się od pamiętnych słów "Bardzo się cieszę Państwa szczęściem, że możecie ze mną pracować już tyle lat..."

Przybyli goście kierowali w stronę Jubilatki wiele ciepłych słów, wręczając kwiaty i adresy gratulacyjne.
Spotkanie przebiegło w atmosferze miłych wspomnień przy słodkim poczęstunku, którego uroczystym akcentem był jubileuszowy tort.

Ewie życzymy kolejnych sukcesów na niwie zawodowej, spełnienia marzeń w życiu prywatnym, a sobie jeszcze wielu lat szczęścia wspólnej pracy z naszą koleżanką... ;)

(fot. Joanna Orzeszko, Olga Puś)

Jesteś› tutaj: Wydarzenia Jubileusz Ewy Krukowskiej