Spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie, Dyskusyjny Klub Książki i Włodawski Dom Kultury zapraszają na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą, autorem powieści grozy Dom na wyrębach, Słoneczna Dolina i Starzyzna.

Stefan Darda odwiedzi Włodawę już po raz czwarty. Tym razem spotka się głównie z młodzieżą, dla której spotkanie to będzie swoistym preludium do poświęconego twórczości Autora IX Powiatowego Konkursu Czytelniczego dla Młodzieży organizowanego przez MBP we współpracy z biblioteką szkolną II Liceum Ogólnokształcącegoim. A. Frycza Modrzewskiego. Finał tegorocznej edycji konkursu, przebiegającej pod hasłem "Strachy, upiory i inne potwory w twórczości Stefana Dardy", odbędzie się 23 kwietnia, w dniu Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Uczestników konkursu i wszystkich sympatyków "strasznej" prozy Pisarza zapraszamy do stawienia czoła literackim strzygom i innym upiorom w samo południe 14 marca 2012 r. w Klubie "Sezam" Włodawskiego Domu Kultury, Al. J. Piłsudskiego 10. Na spotkaniu będzie można zakupić książki oraz otrzymać autograf Autora.

Zapraszamy!!!

Program "Dyskusyjne Kluby Książki" realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki.

Jesteś› tutaj: Wydarzenia Spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą