Biblioteka promuje talenty

Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie instaluje właśnie kolejną wystawę z cyklu "Promocja młodych talentów". Tym razem włodawskiej publiczności czytelniczej zaprezentujemy prace plastyczne w ołówku Sławka Nowaka z Dołhobród – tegorocznego absolwenta II Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego we Włodawie, studenta I roku architektury i urbanistyki Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza.

Sławomir Nowak

Wernisaż wystawy powoli odsłaniam twarz... c.d., opatrzonej cytatem Kazimiery Pawluk (również z Dołhobród) "Kładąc farbę na obrazie nadajesz barw i kształtów przemijaniu. Zatrzymujesz czas, czego pamięć utrwalić nie zdoła", będzie miał miejsce w Galerii Na Parterze MBP w piątek, 13 września 2013 r. o godz. 17.00.

ZAPRASZAMY!

Współorganizatorzy wernisażu: