SPOTKANIE O TWOJEJ KARIERZE

13 stycznia 2014 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie dwie 30-osobowe grupy włodawskich gimnazjalistów i licealistów spotkają się z artystą grafikiem komputerowym, projektantem książek i prasy, animatorem kultury i baristą – Jakubem Jakubowskim, który opowie o swojej pracy i drodze do sukcesu.

Spotkanie o twojej karierze. Link do przyszłości

Jakub Jakubowski jest jednym z 30 młodych profesjonalistów, którzy w całej Polsce odwiedzają biblioteki, szkoły i domy kultury.
To młodzi ludzie mający ciekawą, przyszłościową pracę związaną z nowoczesnymi technologiami. Wszystkich łączy charyzma, pasja i ważne doświadczenia zawodowe, mogące być inspiracją dla młodych ludzi.

Podczas włodawskich spotkań Jakub Jakubowski opowie o swojej karierze zawodowej. Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda jego dzień pracy, wspólnie porozmawiają o nowych zawodach, zastanowią się, które są najbardziej przyszłościowe. Całość będzie miała charakter warsztatowy – będą quizy, pytania, wspólne ćwiczenia.

Spotkanie o twojej karierze. Link do przyszłości

Spotkanie: 13 stycznia 2014 r. (godz. 9.00 z gimnazjalistami, godz. 12.00 z licealistami).

Spotkania są elementem drugiej edycji projektu „Link do przyszłości. Młodzi, Internet, Kariera”, w którym uczestniczy Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie. Jest to przedsięwzięcie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizowane dzięki środkom firmy Microsoft i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Koordynatorem włodawskich spotkań jest kier. Działu Udostępniania Zbiorów i Informacji – Małgorzata Zińczuk (tel. 82 5721103, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Małgorzata Zińczuk

Jesteś› tutaj: Wydarzenia SPOTKANIE O TWOJEJ KARIERZE