W poniedziałek w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie odbyło się szkolenie dla dyrektorów, kierowników oraz pracowników Bibliotek Publicznych i Filii Bibliotecznych powiatu włodawskiego, w ramach realizacji zadań biblioteki powiatowej.

W programie szkolenia:
1. Analiza działalności bibliotek powiatu włodawskiego w 2018 r. – Monika Urbańska-Nazaruk, instruktor MBP Włodawa.
2. Podsumowanie działalności bibliotek publicznych województwa lubelskiego w 2018 r. – Joanna Chapska, instruktor WBP Lublin.
3. Co warto czytać? – przegląd nowości wydawniczych – Marzena Kopciowska – Dział Dystrybucji WBP Lublin, Księgarnia u Hieronima.

Następne szkolenie dla bibliotekarzy powiatu włodawskiego planowane jest na czerwiec 2019 r.

Monika Urbańska-Nazaruk

Fot. Edyta Pietrzak