Małgorzata Antoniak "Lubelskim Bibliotekarzem Roku 2013"

W dniu 13 marca 2014 r. Zarząd Okręgu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Lublinie w składzie: Marian Butkiewicz, Joanna Chapska, Marcin Furman, Paweł Kordybacha, Małgorzata Pieczykolan, Alicja Rogalska i Grzegorz Winnicki podjął decyzję w sprawie przyznania tytułu „Lubelskiego Bibliotekarza Roku 2013” w konkursie organizowanym przez Zarząd Główny SBP.

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Do udziału w konkursie zgłoszone zostały 2 kandydatury:
· Małgorzata Antoniak – Miejska Biblioteka Publiczna w Krasnymstawie,
· Anna Miszczak – Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie.

„Lubelskim Bibliotekarzem Roku 2013” została Małgorzata Antoniak – dyrektor MBP w Krasnymstawie.

Wręczenie nagrody nastąpi w siedzibie Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie podczas obchodów Tygodnia Bibliotek w dn. 8 – 15 maja 2014 r.

Kolejnym etapem konkursu będzie wybór ogólnopolskiego Bibliotekarza Roku 2013. Zachęcamy do głosowania na naszą kandydatkę w plebiscycie na portalu Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, który trwać będzie od 10 kwietnia do 14 maja 2014 r.

Informacja: WBP Lublin

Gratulujemy!

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Małgorzata Antoniak "Lubelskim Bibliotekarzem Roku 2013"