Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Regionalia

Styczniowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza"

Email Drukuj PDF

We wtorek (15.01.2019 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

 DSC0054

Więcej…

Baśniowość, fantastyka i klasyczny realizm... wernisaż malarstwa Agnieszki Kuryłowicz

Email Drukuj PDF

Pełne uroku nadbużańskie pejzaże, baśniowe postacie, ulotne chwile zatrzymane poprzez misterne pociągnięcia pędzla i ikony, zarówno te o charakterze sakralnym, jak i te stanowiące elementy popkultury, można zobaczyć na wystawie malarstwa Agnieszki Kuryłowicz „Zbiorowisko" w Galerii Na Parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.

 DSC0026

Więcej…

Poetycko-muzyczny wieczór patriotyczny z Nadbużańską Frazą

Email Drukuj PDF

Słowa poezji i dźwięki muzyki rozbrzmiewały w czwartkowy wieczór, 29 listopada 2018 r., w Galerii Na Parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie. A wszystko to za sprawą niezwykle utalentowanej młodzieży, która wystąpiła w montażu słowno-muzycznym towarzyszącym promocji tomiku „Zeszyt poetycki 2018" wydanego z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 DSC0089

Więcej…

Pamięci Zofii Kossak

Email Drukuj PDF

W czwartek, 22 listopada 2018 r., w Galerii Na Parterze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie odbyło się spotkanie poświęcone życiu i twórczości Zofii Kossak, którego organizatorem było Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" we Włodawie.

 DSC0004

Więcej…

Listopadowe spotkanie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza"

Email Drukuj PDF

We wtorek (20.11.2018 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

DSC 0002

W czasie spotkania nadbużańscy twórcy układali szczegółowy harmonogram zbliżającego się wieczoru poetyckiego zaplanowanego w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Więcej…

Strona 1 z 24

Jesteś› tutaj: Regionalia

Copyright © 2013 Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie