Dzisiaj (17.06.14 r.) odbyły się kolejne zajęcia kursu „O finansach... w bibliotece” dla Grupy A (poziom podstawowy). Podczas spotkania zrealizowany został Moduł 3 „Lokaty, kredyty i karty – jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową?”
Zajęcia prowadzili: dyrektor Jacek Żurawski i Ewa Krukowska starszy bibliotekarz Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.

O finansach... w bibliotece, Gr. A Moduł 3

Cele zajęć:

• dostarczenie wiadomości o podstawowych produktach bankowych: lokatach, kredytach, kartach płatniczych
  • ocenianie korzyści oraz ryzyka związanego z zaciągnięciem kredytu, pożyczki
  • doskonalenie umiejętności racjonalnego gospodarowania środkami finansowymi oraz oceny ryzyka
  • kształtowanie postawy odpowiedzialności za podejmowane decyzje finansowe
  • poznanie i korzystanie z dostępnych narzędzi internetowych pomocnych w poszukiwaniu informacji dotyczących podstawowych produktów bankowych oraz informacji przydatnych w podejmowaniu decyzji finansowych.

Projekt „O finansach… w bibliotece – III edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.
Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Lokaty, kredyty i karty - jak wybrać najkorzystniejszą ofertę bankową? - Moduł 3 "O finansach... w bibliotece" Gr. A