Klub Emeryt :) pl i Przegląd ciekawych narzędzi internetowych cz. 2

Dzisiejsze (11.02.15 r.) zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl stanowiły kolejną część tematu omawianego na poprzednim spotkaniu. Uczestnicy zapoznali się z następnymi ciekawymi narzędziami internetowymi.

Klub Emeryt :) pl, 11.02.15 r.

Podczas dzisiejszych zajęć Klubowicze dowiedzieli się o funkcjach udostępnianych przez jeden z dodatków do Mozilli Firefox: Evernote Clearly sprawia, że wpisy na blogach, artykuły i strony internetowe stają się czyste i łatwe do odczytania. Umożliwia także ich zapis w Evernote i czytanie gdziekolwiek chcesz – dowiadujemy się na stronie addons.mozilla.org
Zapoznali się również z ofertą portali www Pinterest, Flickr, Protectyourvision oraz kolejnego internetowego tłumacza Translatica.

Klub Emeryt :) pl, 11.02.15 r.

Zajęcia prowadził dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 18 lutego 2015 r. o godz. 13.00. Temat: Przegląd ciekawych narzędzi internetowych cz. 3.

Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Przegląd ciekawych narzędzi internetowych cz. 2