Informatyka na zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku – cz. 2

W czwartek, 26 lutego 2015 r., w sali naukowej naszej biblioteki spotkali się uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów o/Włodawa.

UTW, 26.02.15 r.

Zajęcia dotyczyły zagadnienia będącego tematem omawianym podczas poprzedniego wykładu - podstaw korzystania z wirtualnej sieci.

Podczas czwartkowego spotkania uczestnicy zapoznali się z podstawowymi zagadnieniami związanymi z Internetem. Dowiedzieli się, czym się różni przeglądarka od wyszukiwarki, poznali wybrane narzędzia internetowe, zapoznali się też ze sposobami pozyskiwania poszukiwanych treści w światowej sieci informacyjnej.

Zajęcia prowadził Marek Paszkowski, opiekun Czytelni Internetowej.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Informatyka na zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku – cz. 2