Podczas dzisiejszych (04.03.15 r.) zajęć Klubu EmerytUśmiechpl uczestnicy mieli możliwość skorzystania z internetowej platformy e-Deklaracje służącej elektronicznemu składaniu deklaracji podatkowych.

Klub Emeryt :) pl, 04.03.15 r.

Na dzisiejszych zajęciach uczestnicy składali formularze PIT za 2014 r. za pomocą wirtualnej platformy e-Deklaracje korzystając z pomocy pracowników Urzędu Skarbowego we Włodawie: inspektora Magdaleny Jabłońskiej oraz informatyka US Arkadiusza Lejko.

Klub Emeryt :) pl, 04.03.15 r.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 11 marca 2015 r. o godz. 13.00.
Temat kolejnego spotkania: Obsługa edytora fotografii on-line (Adobe Photoshop Express).

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Składanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną w systemie e-Deklaracje