Festiwalowo kiermaszowo 2014

Przez trzy dni (19-21.09.2014 r.) trwał kiermasz zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Włodawie podczas tegorocznego Festiwalu Trzech Kultur.

Festiwalowo kiermaszowo 2014

Uczestnicy piętnastej już edycji FTK mieli możliwość zapoznania się z literacką ofertą biblioteki.

Festiwalowo kiermaszowo 2014

Nasze stoisko cieszyło się nieustającą popularnością. Wśród odwiedzających byli zarówno mieszkańcy Włodawy i okolic jak również goście z dalszych stron Polski.

Festiwalowo kiermaszowo 2014

Biblioteczna oferta trafiła w potrzeby uczestników Festiwalu. Szeroki zakres tematyczny kiermaszowych książek pozwolił większości chętnych znaleźć interesujące ich tytuły.

Festiwalowo kiermaszowo 2014

Nie każda wizyta w bibliotecznym namiocie kończyła się powiększeniem domowych zbiorów. Odwiedzający przychodzili też by podyskutować o literaturze, podzielić się uwagami o ulubionych książkach, a także porozmawiać o festiwalowej ofercie kulturalnej.

Festiwalowo kiermaszowo 2014

Bibliotecznemu stoisku towarzyszył namiot przedstawicieli Grupa Mowa Żywa z zaproszeniami na Urodziny Włodawy, które odbędą się 25 września 2014 r.
Odwiedzający mogli zapoznać się z projektem Latającego Uniwersytetu Historii Mówionej, udzielić wywiadu i podzielić się wspomnieniami o dawnej Włodawie.

Festiwalowo kiermaszowo 2014

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy czynnie włączyli się zarówno w organizację jak i przeprowadzenie kiermaszu. W szczególności dyrekcji i pracownikom Muzeum Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego za udostępnienie możliwości zorganizowania kiermaszu, a także panu Włodzimierzowi Czeżykowi z Nadleśnictwa Włodawa za pomoc w transporcie mebli, książek i innego bibliotecznego dobra.
Jesteśmy wdzięczni za Waszą nieocenioną pomoc, nieustające wsparcie i wiele pozytywnej energii.
Dziękujemy też uczestnikom Festiwalu, którzy licznie odwiedzili nasze stoisko.

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Fot. Joanna i Tomasz Orzeszko, Edyta Pietrzak i Nina Telepko

Jesteś› tutaj: Regionalia Festiwalowo kiermaszowo 2014