Październikowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy

Dzisiaj (21.10.14 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki odbyło się comiesięczne spotkanie członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Nadbużańska Fraza, 21.10.14 r.

Pomimo kapryśnej i nieprzewidywalnej aury nadbużańscy poeci licznie stawili się na zebraniu. Spotkanie rozpoczęli od omówienia przyznanych w tym roku nagród literackich, dorobku artystycznym laureatów oraz przesłaniu zawartym w nagrodzonych publikacjach.
W dalszej części spotkania twórcy przedstawili próbki swoich poetyckich dokonań. Omówili także warsztat literacki zaprezentowanych prac.

Kolejne spotkanie nadbużańskich twórców odbędzie się 18 listopada w Dziale Regionalnym naszej biblioteki.

Zachęcamy też do zapoznania się z utworami członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” dostępnymi w Szufladzie czytelników.

Jesteś› tutaj: Regionalia Październikowe spotkanie Nadbużańskiej Frazy