Powakacyjne spotkanie "Nadbużańskiej Frazy"

Deszczowa pogoda nie przeszkodziła członkom Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza” ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie dotrzeć na dzisiejsze (17.09.13 r.) spotkanie w Dziale Regionalnym Biblioteki.

Powakacyjne spotkanie

Zebranie rozpoczęło się od uczczenia pamięci Sławomira Mrożka, zmarłego miesiąc temu (15.08.13 r.) polskiego dramatopisarza, prozaika, rysownika, autora wielu satyrycznych opowiadań i utworów dramatycznych. Nasi regionalni twórcy podzielili się odczuciami związanymi z jego życiem i twórczością.
W dalszej części spotkania przedstawili próbki swoich ostatnich poetyckich dokonań, między innymi odczytując poezje inspirowane twórczością członków grupy. Omówili także warsztat literacki zaprezentowanych prac.

Powakacyjne spotkanie

Kolejne zebranie członków Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" planowane jest 15 października 2013 r. tradycyjnie w Dziale Regionalnym Biblioteki.

Jesteś› tutaj: Regionalia Powakacyjne spotkanie "Nadbużańskiej Frazy"