Dzisiaj (11.02.14 r.) odwiedzili nas uczniowie Gimnazjum z oddziałami przysposabiającymi do pracy i Zasadniczej Szkoły Zawodowej (kl. I i II szkoły zawodowej) wraz z opiekunami.

Wizyta uczniów z Niepublicznego gimnazjum i ZSZ we Włodawie

Uczniowie obejrzeli wystawę "Drogi ku wiedzy" opracowaną i udostępnioną przez Archiwum Państwowe w Lublinie, a prezentowaną w Galerii "Na Parterze" naszej biblioteki.

Następnie, po projekcji filmu "Ogólnopolski Konkurs Pisania Ikon – Włodawa" zrealizowanego przez skazanych z włodawskiego Zakładu Karnego wg scenariusza i pod kierunkiem mł. chor. Elżbiety Rabczewskiej – wychowawcy d/s kulturalno-oświatowych, uczniowie udali się do Galerii "Na Poddaszu", gdzie prezentowana jest pokonkursowa wystawa składająca się z 54 prac złożonych przez 37 uczestników z 22 zakładów penitencjarnych.

Wizyta uczniów z Niepublicznego gimnazjum i ZSZ we Włodawie

Na zakończenie młodzież odwiedziła Galerię "Na Piętrze", gdzie udostępniona jest wystawa "Rok Tuwimowski". Ekspozycja składa się z prac nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie plastycznym skierowanym do uczniów włodawskich szkół podstawowych i gimnazjalnych zorganizowanym przez biblioteki szkolne oraz włodawską Filię Biblioteki Pedagogicznej w Chełmie.

Wizyta uczniów z Niepublicznego gimnazjum i ZSZ we Włodawie

Dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie.

Lekcja biblioteczna Edyta Pietrzak.

Jesteś› tutaj: Regionalia Wizyta uczniów z Gimnazjum z oddziałami przysposabiającymi do pracy i Zasadniczej Szkoły Zawodowej we Włodawie