Joanna Orzeszko laureatką Nagrody im. Anny Platto

Z ogromną radością zawiadamiamy, podczas dzisiejszej (08.08.14 r.) uroczystości podsumowującej XX edycję Nagrody im. Anny Platto Joanna Orzeszko, Starszy Bibliotekarz Oddziału dla Dzieci, została laureatką tego prestiżowego wyróżnienia.

Joanna Orzeszko laureatką Nagrody im. Anny Platto

Joanna Orzeszko zostając laureatką przyznawanej od 1995 r. nagrody tym samym znalazła się w ścisłym gronie bibliotekarzy województwa lubelskiego wyróżnionych za szczególny wkład w pracę z dziećmi i młodzieżą oraz promocję czytelnictwa wśród młodych czytelników.

To już druga zdobywczyni tego prestiżowego wyróżnienia w naszej bibliotece. W VI edycji nagrodzona została Małgorzata Zińczuk, kierownik Działu Udostępniania Zbiorów i Informacji, za działalność w 2000 roku.

Relacja z dzisiejszej uroczystości już wkrótce będzie dostępna na naszej stronie.

Zdjęcia z ceremonii wręczenia Nagrody im. Anny Platto dostępne w naszej galerii.

Gratulujemy Asiu
i życzymy jeszcze więcej sukcesów :)
Załoga MBP Włodawa

Edyta Pietrzak